👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت رضايت شغلي و پيامدهاي آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت رضايت شغلي و پيامدهاي آن

دانلود پاورپوینت با موضوع رضايت شغلي و پيامدهاي آن، در قالب pptx و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل تعريف رضايت شغلي، شغل رضايت‌بخش چيست، نظريه‌هاي رضايت شغلي، عوامل مؤثر بر رضايت شغلي، پيامدهاي رضايت شغلي و عدم رضايت شغلي، رضايت شغلي و عملكرد، رضايت شغلي و مشتريان سازمان، سيستم اندازه گيري رضايت شغلي

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

945/629 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع رضايت شغلي و پيامدهاي آن، در قالب pptx و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعريف رضايت شغلي

شغل رضايت‌بخش چيست؟

نظريه‌هاي رضايت شغلي

عوامل مؤثر بر رضايت شغلي

پيامدهاي رضايت شغلي و عدم رضايت شغلي

رضايت شغلي و عملكرد

رضايت شغلي و مشتريان سازمان

سيستم اندازه گيري رضايت شغلي

قسمتی از متن:

تعریف رضایت شغلی از نظر کوهلن: اگر انگيزه‌هاي اصلي و مهم فرد در زمينه شغل او با كارهايي كه انجام مي‌دهد ارضاء شوند، رضايت شغلي نيز زياد خواهد بود. هرچه فاصله بين نيازهاي شخصي فرد با ادراك يا نگرش او نسبت به توانايي بالقوه شغل براي ارضاء اين نيازها كمتر باشد رضايت شغلي نيز زياد خواهد بود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع  " رضايت شغلي و پيامدهاي آن "  می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری امکان سنجی اجرای بودجه ریزی عملیاتی توابع، عقود احسانی و عقود احتمالی در رفع ابهام در مورد معامله تاثیر سیستم اتوماسیون اداری بر تصمیم گیری مدیران پاورپوینت آشنايي با انواع فولاد و فرايند هاي جوشكاري وبازرسي جوش در ساختمان پاورپوینت تحلیل آسمان خراش وان57 از کریستین دپورتزامپاک