👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان

هدف از این پروپوزال بررسی تاثیر سرمایه فرهنگی بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان می شود.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

84

حجم

187/723 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

در این تحقیق  برانیم که تا با بررسی نگرش مردان به خشونت علیه زنان تاثیر سرمایه فرهنگی را بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان را بسنجیم. می خواهیم بدانیم در سرمایه فرهنگی های متفاوت چه تاثیری بر نگرش مردان به خشونت علیه زنان  دارد.

خشونت علیه زنان پدیده ای است که در آن زن مورد اعمال زور و تضییع حق از سوی جنس مخالف (مرد) قرار می گیرد. به هر نوع عمل و یا احتمال رفتاری که به آسیب جسمی، جنسی، روانی یا محرومیت و عذاب منجر شود خشونت علیه زنان گفته می شود(نهاوندی،126:1386). 

در مورد جهانی بودن خشونت علیه زنان، آمار و ارقام زیادی وجود دارد و نیز در ایران هم وضعیت درباره خشونت علیه زنان زیادی گزارش داده می شود به طوری که می توان گفت نگرش مثبت به خشونت علیه زنان در جامعه آن را تشدید می کند و آن را در جامعه و خانواده ها رواج می دهد چنین نگرشی به خشونت علیه زنان در هر جامعه دلایل خاص خود را دارد  و چنان به نظر می رسد در نظام نگرشی مرد سالار، اشکالی از خشونت مردان در خانواده طبیعی محسوب می شود و برای زنان به صورت بخشی از زندگی عادی شان به حساب می آید.

فهرست مطالب

فصل اول    1

کلیات تحقیق    1

مقدمه    1

بیان مساله    3

ضرورت و اهمیت تحقیق    4

اهداف تحقیق    6

خشونت علیه زنان در جهان    7

پیشینه تجربی تحقیق در ایران    10

جمع بندی تحقیقات    16

روش تحقیق    70

مقدمه    71

روش تحقیق    71

جامعه آماری    72

واحد تحلیل    73

تعریف نظری و عملیاتی مفاهیم    74

ابزار جمع آوری اطلاعات    93

روایی    93

پایایی    94

منابع

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق هراس اجتماعی 61 صفحه بررسی روشهای مختلف پیش بینی قیمت سهام تاثیر انقلاب اسلامی بر جنبش های شیعی در منطقه پاورپوینت بازاريابي و مشتري مداري پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی دانی بروک لندن