👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع تمدن از نظر میچیو کاکو

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع تمدن از نظر میچیو کاکو

پاورپوینت انواع تمدن از نظر میچیو کاکو شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی ، فیزیک کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

3913/343 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت انواع تمدن از نظر میچیو کاکو

پاورپوینت انواع تمدن از نظر میچیو کاکو شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی ، فیزیک و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

گاهی اوقات دانشمندان برای به تصویر کشیدن فناوری های آینده، تمدن های هزاران تا میلیونها سال پس از ما را براساس مصرف انرژی و قوانین ترمودینامیک تقسیم بندی می کنند. فیزیکدانان برای یافتن نشانه هایی از حیات هوشمند، در جستجوی تمدن هایی با انرژی های خروجی نوع ۲،۱ و ۳ هستند. این طبقه بندی در دهه ۱۹۶۰ به وسیله فیزیکدان روسی، نیکولای کارداشف (Nicolai Kardashev)، با طبقه بندی علائم رادیویی تمدن های ممکن ارائه شد. گذار از تمدن نوع صفر به نوع یک بسیار خطرناک است، زیرا ما هنوز وحشیگری ناشی از دوره جنگل را با خود همراه داریم. از برخی جهات پیشرفت تمدن ما در حقیقت مسابقه با زمان است. از یک طرف حرکت بسوی تمدن نوع یک ممکن است به ما نوید دوره ای بی مانند از شکوفایی و صلح را بدهد. از طرف دیگر، نیروهای آنتروپی ممکن است منجر به نابودی ما شود.

شاید در فضا تمدن های پیشرفته فراوانی وجود داشته باشد اما آنها علاقه کمی به جامعه ابتدایی نوع ما نشان می دهند. شاید آنها به دلیل جنگ و دستیابی به تمدن نوع یک از بین رفته و مرده اند.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تمدن نوع ۱

تمدن نوع ۲

تمدن نوع ۳

تمدن نوع ۴

پایان

عنوان : انواع تمدن از نظر میچیو کاکو

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق امنیت و احساس آن 65 صفحه تدوین الگوی مناسب برای ارزیابی عملکرد کارکنان دانشگاه ارزیابی مقایسه ای ویژگی سازمان یادگیرنده در مدارس پاورپوینت عقد اجاره اشخاص مطالعات بررسی تاثیر تشویق در افزایش یادگیری