👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی شامل 28 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

4208/753 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی شامل 28 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ابوعبدالله محمد بن عمر بن حسین بن حسن طبرستانی رازی، فقیه، متکلم، فیلسوف، مفسر و حکیم مسلمان ایرانی ،لقبش فخرالدین است و به امام رازی یا امام فخر رازی نیز شهرت دارد. او بر علوم عقلی و علوم نقلی، تاریخ، کلام، فقه، اصول و علوم ادبی عصر خود تسلط کامل داشت. کتابهایش در دوران حیاتش بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به عنوان کتب درسی از آنها استفاده می‌ شد. پدرش ضیاء الدین عمر بن حسین رازی آملی خود از بزرگان علم و عرفان بود که از آمل به ری سفر کرده بودند.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

زندگی نامه

برترین دوره زندگی فخر رازی

سفر های فخر رازی

شخصیت اجتماعی فخر رازی

شاگردان امام فخر رازی

آثار فخر رازی

وفات و آرامگاه امام فخر رازی

پایان

عنوان :  زندگینامه فخر رازی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پایان نامه در مورد خودکارآمدی جانبازان خلاصه کتاب توسعه به مثابه آزادی تا پایان فصل هشتم پروپوزال بررسی ارتباط کیفیت زندگی کاری با راندمان مدیران پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب تئوری حسابداری مالی اسکات ترجمه پارسائیان مبانی نظری و پیشینه تحقیق سرمایه فکری بر عملکرد سازمانی با نقش میانجی چابکی سازمانی