👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی شامل 28 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

28

حجم

4208/753 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی

پاورپوینت زندگینامه فخر رازی شامل 28 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ابوعبدالله محمد بن عمر بن حسین بن حسن طبرستانی رازی، فقیه، متکلم، فیلسوف، مفسر و حکیم مسلمان ایرانی ،لقبش فخرالدین است و به امام رازی یا امام فخر رازی نیز شهرت دارد. او بر علوم عقلی و علوم نقلی، تاریخ، کلام، فقه، اصول و علوم ادبی عصر خود تسلط کامل داشت. کتابهایش در دوران حیاتش بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به عنوان کتب درسی از آنها استفاده می‌ شد. پدرش ضیاء الدین عمر بن حسین رازی آملی خود از بزرگان علم و عرفان بود که از آمل به ری سفر کرده بودند.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

زندگی نامه

برترین دوره زندگی فخر رازی

سفر های فخر رازی

شخصیت اجتماعی فخر رازی

شاگردان امام فخر رازی

آثار فخر رازی

وفات و آرامگاه امام فخر رازی

پایان

عنوان :  زندگینامه فخر رازی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 28

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت تغییر و پذیرش سیستم های اطلاعات پرسشنامه بررسی تطبیقی ارتباط فرسودگی شغلی با سلامت روان پرسشنامه استاندارد نگرش های فرهنگی بررسی فقهی و حقوقی قاعده عسر و حرج مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره عزت نفس