👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اتیکت و آداب شغلی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اتیکت و آداب شغلی

پاورپوینت اتیکت و آداب شغلی شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

4553/300 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اتیکت و آداب شغلی

پاورپوینت اتیکت و آداب شغلی شامل 35 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

با بالا رفتن قدرت شغلی، مسئولیت های کاری هم بیشتر می شود. اینکه بتوانید کارتان را خوب انجام دهید یک ضرورت است، اما اینکه بتوانید به طور مداوم وجهه و رفتار کاری خودتان را حفظ کنید به همان اندازه اهمیت دارد. فقط یک دست پاچگی جزئی می تواند به کلی رفتار و منش شغلی شما را برهم بزند.

اصول و قوانین طول و دراز اتیکت شغلی، یادگیری و حفظ آن را دشوار می کند اما اشتباهات رایجی که در این مبحث می خواهیم به آن اشاره کنیم، در کل جهان محکوم می شود. در این مقاله به شما کمک می کنیم این اشتباهات را تشخیص داده و از آنها دوری کنید.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اشتباهات رایج رفتاری در محل کار

اشتباهات رایج در مکالمه

اشتباهات رایج در ظاهر

اشتباهات رایج در مسافرت

اشتباهات رایج در جشن ها و میهمانی های کاری

حواستان به رفتارتان باشد

پایان

عنوان :  اتیکت و آداب شغلی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه ارزیابی ارتباط بین فرسودگی شغلی و حمایت شغلی از دیدگاه پرستاران دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق احساس امنیت 65 صفحه مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت دانش و سرمایه اجتماعی 112 صفحه گزارش كارآموزی رشته عمران و معدن اكتشاف با عنوان تونل سازی پاورپوینت تحلیل خانه B10 اشتوتگارت